Zajęcia dodatkowe

MUZYCZNE OPOWIEŚCI BABUNI

Koncert edukacyjno-muzyczny dla najmłodszych dzieci. W każdym koncercie muzyk prezentuje inny instrument muzyczny, wszystkie koncerty prowadzi jedna aktorka, która cały koncert koordynuje. Dzieci biorą czynny udział, uczą się starych, babcinych piosenek i zabaw, poznają instrument. Uczulamy dzieci na odbiór muzyki, uwrażliwiamy na nią. Agencja Koncertowa Muzyka, Dorota Mężyk-Dębska.

zajęcia bezpłatne

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Prowadzący – Krzysztof Wawrzyniak. Spotkania z maluchami oparte są na zabawie łączącej ruch, którego bezwzględnie potrzebują z rytmem, który ich ciekawi. Jest to niepowtarzalny rodzaj muzyki, do której wykorzystuje się kilkadziesiąt grzechotek różnego rodzaju, bumbum rurki, bębny djembe.

zajęcia dodatkowo płatne

 

TEATR FANTAZJA

Od kilku lat współpracujemy z Teatrem Fantazja, który co jakiś czas odwiedza Lawendowy domek. Oswajamy dzieci z tą formą twórczości, dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniach zachwycając się kolejnymi bajkami opowiadanymi przez zaprzyjaźnionych aktorów. Buduje to ich śmiałość, otwartość i kreatywność oraz daje mnóstwo pomysłów na kontynuację zabawy po występach.